КРН-5,6, КРН-4,2 мотика (культиватор) міжрядковий посилений, продажа Тракторы в городе Кропивницкий - доска объявлений iPrilavok Кропивницкий - 34898

Меню


Наша кнопка:

iPrilavok

Код кнопки

Объявление

КРН-5, 6, КРН-4, 2 мотика (культиватор) міжрядковий посилений - Тракторы
Код: 34898 Создано: 07-04-2021 13:47
КРН-5, 6,  КРН-4, 2 мотика (культиватор) міжрядковий посилений
Владелец:

samfermer

0% положительных отзывов
Общее колличество отзывов пользователя 0, что составляет 0% от максимального количества отзывов полученные самым активным пользователем нашего сайта. Количество положительных отзывов: 0. Количество отрицательных отзывов: 0.
Тип объявления:Частные объявления - продам, предлагаю
Состояние:Новый
Категория:Тракторы
Регион:Украина, Кропивницкий и Кировоградская область

Культиватор КРН-5,6 дозволяє проводити багатофункціональну обробку грунту, а саме: розпушування, підрізання бур'янів, освіту валів (подгортка), добриво і т.д. Культиватори міжрядного обробітку КРН комплектуються секціями з робочими органами, в залежності від типу культиватора кількість секцій може варіюватися, наприклад, для междурядия 70 см КРН 5,6 - 9 секцій з робочими органами, КРН 4,2 -7 секцій з робочими органами. Робочі органи секції культиватора, це стрельчатая лапа, бритви, долота, окучникі. Культиватор КРН можна доповнити системою внесення добрив. Ящики для добрива зараз виготовляють з спеціального пластику, який відрізняється міцністю і в той же час, такі баки значно полегшують загальна вага агрегату, що дозволяє тягати повнокомплектних культиватор без особливого навантаження на трактор (підходить для ЮМЗ тракторів), також зменшується навантаження на раму. Для зручності транспортування культиватора КРН використовують транспортну візок - збільшує швидкість транспортування агрегату. У нас можна вибрати і замовити культиватор будь-якій комплектації. Доставка культиватора в господарство договірна.


<

Картинки

Контактные данные

Имя: Самчук ФОП
Контактные телефоны: (050)9935581 (098)1733540

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактные телефоны:  
Дополнительная информация для Вашего мини-сайта
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *
Введите код показанный на рисунке


<